Futbol »Arjantin » Primer B Nacional » 2016/2017

Primer B Nacional
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Primer B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/primer-b-nacional/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0010000000157000Primer B Nac017cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷S6l2ztU2¬AD÷1490567400¬ADE÷1490567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Q3kwWQxH¬AD÷1490563800¬ADE÷1490563800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ORT¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷tE87Eb7q¬AD÷1490558400¬ADE÷1490558400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zXiAYJbF¬AD÷1490558400¬ADE÷1490558400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ER6FCxxd¬AD÷1490479200¬ADE÷1490479200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santamarina¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷Y7XpSHyq¬AD÷1490475900¬ADE÷1490475900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Instituto¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷ENjEXwEL¬AD÷1490468400¬ADE÷1490468400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Q1AJBdi2¬AD÷1490466600¬ADE÷1490466600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flandria¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷K47BDIMk¬AD÷1490401800¬ADE÷1490401800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dntJWcTR¬AD÷1490396700¬ADE÷1490396700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6cm6Zaq9¬AD÷1490382000¬ADE÷1490382000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷24. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷YRHhKTw5¬AD÷1490054700¬ADE÷1490054700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷23. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IXbIzkOo¬AD÷1490052600¬ADE÷1490052600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santamarina¬ER÷23. Maç Günü¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1490730072
264
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Primer B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/primer-b-nacional/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0010000000157000Primer B Nac017cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷6yKGuy6r¬AD÷1491163200¬ADE÷1491163200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Boys¬ER÷25. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷Sj8PwFze¬AD÷1491163200¬ADE÷1491163200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷25. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ORT¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AN÷n¬~AA÷hUwtnwTE¬AD÷1491163200¬ADE÷1491163200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷25. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷zgTpocrL¬AD÷1491163200¬ADE÷1491163200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷25. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AN÷n¬~AA÷6LVhQe6e¬AD÷1491163200¬ADE÷1491163200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷25. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AN÷n¬~AA÷QNofOZz8¬AD÷1491163200¬ADE÷1491163200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷25. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AN÷n¬~AA÷pSIKveLl¬AD÷1491163200¬ADE÷1491163200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro¬ER÷25. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷EqSlpHcR¬AD÷1491163200¬ADE÷1491163200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷25. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷SUWlRyik¬AD÷1491163200¬ADE÷1491163200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷25. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷nXnjPFL1¬AD÷1491163200¬ADE÷1491163200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷25. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷vRZymJD8¬AD÷1491163200¬ADE÷1491163200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷25. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AN÷n¬~AA÷2RqCTCSg¬AD÷1491422400¬ADE÷1491422400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷QyRSxZk1¬AD÷1491422400¬ADE÷1491422400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷n¬~AA÷AT4XzezK¬AD÷1491422400¬ADE÷1491422400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷lrrKRjc6¬AD÷1491422400¬ADE÷1491422400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AN÷n¬~AA÷Wx6TyyLD¬AD÷1491422400¬ADE÷1491422400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flandria¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷tCe3VYcs¬AD÷1491422400¬ADE÷1491422400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~AA÷KbQWyg57¬AD÷1491422400¬ADE÷1491422400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷AiqGSWs0¬AD÷1491422400¬ADE÷1491422400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷4j4yzFkQ¬AD÷1491422400¬ADE÷1491422400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷Ozo8UhDm¬AD÷1491422400¬ADE÷1491422400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷bkPzyDKD¬AD÷1491422400¬ADE÷1491422400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷26. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~
1
1490730072
242
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Primer B Nacional 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Primer B Nacional 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Primer B Nacional 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Primer B Nacional 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Primer B Nacional 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.