Futbol »Arjantin » Primera División » 2017/2018

Primera División
Loading ...
results
1
1503502930
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Primera División¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷67b39Wvk¬ZD÷p¬ZE÷hhYlbPDp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/primera-division/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0000000000169000Primera Divi016visión000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷lOFmqJPj¬AD÷1503698700¬ADE÷1503698700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigre¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷2R3V722i¬AD÷1503705900¬ADE÷1503705900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banfield¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tCjTCSpf.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷UwZGlu2T¬AD÷1503767100¬ADE÷1503767100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷tI2Z6MHc¬AD÷1503774900¬ADE÷1503774900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷0KIz50nA¬AD÷1503781500¬ADE÷1503781500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬WV÷lanus¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷0bs0hN24¬AD÷1503788700¬ADE÷1503788700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬WV÷huracan¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷MDV8j1XG¬AD÷1503842700¬ADE÷1503842700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬WV÷patronato¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tCjTCSpf.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷rNW4isIA¬AD÷1503853500¬ADE÷1503853500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tCjTCSpf.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷jmzDkLnN¬AD÷1503860700¬ADE÷1503860700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬WV÷racing-club¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tCjTCSpf.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷fsIv4K1G¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zLBqpaAp¬AD÷1503867900¬ADE÷1503867900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tCjTCSpf.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷6Jp8nhWr¬AD÷1503875100¬ADE÷1503875100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷MTJW5tX3¬AD÷1503957900¬ADE÷1503957900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷lrzDoCok¬AD÷1503965100¬ADE÷1503965100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬WV÷arsenal-sarandi¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tCjTCSpf.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~
1
1503502930
378
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Primera División 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Primera División 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Primera División 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Primera División 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Primera División 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.