Amerikan Futbolu »ABD » NFL » 2017/2018

results
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷SjUkw7Qs¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000169000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷bPJu54qk¬AD÷1511227800¬ADE÷1511227800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷hroUS6b0¬WV÷atlanta-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷bLoQTnqf¬WU÷seattle-seahawks¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷6¬BG÷8¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vaB46ZtF¬AD÷1511141400¬ADE÷1511141400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷hzs06S4C¬WU÷dallas-cowboys¬AG÷9¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷nct45nKI¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷16¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷42Ky6pUr¬AD÷1511126700¬ADE÷1511126700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷2ghHV8Es¬WU÷denver-broncos¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷KUnMUSTm¬WV÷cincinnati-bengals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷6¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dzMa7FR8¬AD÷1511126700¬ADE÷1511126700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷YXQb8lz0¬WU÷oakland-raiders¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷8¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷Eqrd78k6¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷13¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8rw9NCaG¬AD÷1511125500¬ADE÷1511125500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷6N6oyVjK¬WU÷los-angeles-chargers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬BA÷10¬BC÷27¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷0p6kzk6Q¬WV÷buffalo-bills¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6FGw8XaT¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷Au9EFdOq¬WU÷chicago-bears¬AG÷24¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷h4bJEGwj¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Of353i8p¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷672NDzgd¬WU÷cleveland-browns¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷KAj5xKVd¬WV÷jacksonville-jaguars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xb792BNj¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷b1k9yvo3¬WU÷green-bay-packers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷vD66zb09¬WV÷baltimore-ravens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v3ohRf0i¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷I35AZHFF¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷AaTwIkpr¬WV÷arizona-cardinals¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bceUGhPH¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷td5TjUhC¬WU÷miami-dolphins¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷7¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷OKfYkl8I¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷3¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IgpdQEFc¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷O2XsH9al¬WU÷minnesota-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷17¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷6RMnGTEf¬WV÷los-angeles-rams¬AH÷7¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nTl0PYU3¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷pILjFmU0¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷34¬AT÷31¬BI÷3¬BA÷10¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷18¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷EiQfE7q7¬WV÷washington-redskins¬AZ÷0¬AH÷31¬AU÷31¬BJ÷0¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QJm4OhpA¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Giants¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷hrPbDRbD¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷12¬AT÷9¬BI÷3¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷fm3sxByE¬WV÷kansas-city-chiefs¬AZ÷0¬AH÷9¬AU÷9¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SOHZ8DpN¬AD÷1510881900¬ADE÷1510881900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷vcIrLI0M¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷10¬BC÷6¬BE÷7¬BG÷17¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷8WMnKxGS¬WV÷tennessee-titans¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nD0xAgVG¬AD÷1510623000¬ADE÷1510623000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷10. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷IsUZMvW9¬WU÷carolina-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷3¬BC÷14¬BE÷21¬BG÷7¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷06JvMboG¬WV÷miami-dolphins¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~~
5
1511246263
224
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷SjUkw7Qs¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000169000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷xGIq4Obe¬AD÷1511458200¬ADE÷1511458200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷6okYRQD6¬WU÷detroit-lions¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷lAvwRpTC¬WV÷minnesota-vikings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fiDl3rE1¬AD÷1511472600¬ADE÷1511472600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷S0wsQ4rJ¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷tItOllLJ¬WV÷los-angeles-chargers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YsCh22T7¬AD÷1511487000¬ADE÷1511487000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷K8uSm8zQ¬WU÷washington-redskins¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷QkIfqSrs¬WV÷new-york-giants¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷no0zRo68¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷vgMbrnbm¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷YFL2s6Dg¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0l4vQ5LE¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷C6K6tQSa¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷UsFBupr6¬WV÷cleveland-browns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rDgqPPzL¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷8YDFv4cC¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷2eDJwOCI¬WV÷tennessee-titans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M3hmOqjR¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷EVGNxrSO¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷Gze61R4P¬WV÷buffalo-bills¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hnuFJ3br¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷IqsYdoDt¬WU÷new-england-patriots¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷nJoxd5Sn¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WxvJINDl¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷Q9ptePsg¬WU÷new-york-jets¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷8YZpfqca¬WV÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E1TNHsTf¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷Myvkg3C5¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷GbwghNRB¬WV÷chicago-bears¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S4XRG1r1¬AD÷1511730300¬ADE÷1511730300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷fkxcissI¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷z1gfj1dO¬WV÷new-orleans-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MRWVFLc7¬AD÷1511730300¬ADE÷1511730300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷EihbkLBU¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷jDT3A4st¬WV÷seattle-seahawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0IVZEuDD¬AD÷1511731500¬ADE÷1511731500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷nuNC8rCh¬WV÷jacksonville-jaguars¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷4GX79Odn¬WU÷arizona-cardinals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xzFIwPkE¬AD÷1511731500¬ADE÷1511731500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷QVLG72Rb¬WU÷oakland-raiders¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷f5QK6Mt5¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GQDMxq5K¬AD÷1511746200¬ADE÷1511746200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷YePO5tdB¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷GKET40BH¬WV÷green-bay-packers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AmDQy3KQ¬AD÷1511832600¬ADE÷1511832600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷61e0nhej¬WV÷houston-texans¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷CvddmYup¬WU÷baltimore-ravens¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pt4hXMSs¬AD÷1512091500¬ADE÷1512091500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷phf4oCAd¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷M9wmAemc¬WV÷washington-redskins¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1511246263
96
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NFL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NFL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NFL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NFL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NFL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.