Basketbol »ABD » NBA G League » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷46jYPdwj¬ZD÷p¬ZE÷tSPGUkx9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba-g-league/¬ZX÷01ABD 003......0040000000169000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷0K2esdUO¬AD÷1511406000¬ADE÷1511406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷fBFNabjs¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷33¬BC÷36¬BE÷31¬BG÷28¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬JB÷Y1ERbI5m¬WV÷reno-bighorns¬AH÷117¬BB÷29¬BD÷36¬BF÷30¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷MT3irxFI¬AD÷1511402400¬ADE÷1511402400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷zRYj5KSJ¬WU÷salt-lake-city-stars¬AG÷104¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷19¬BG÷35¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷lUxe4vrQ¬WV÷austin-toros-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷37¬BD÷21¬BF÷25¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷Q1Arpbp6¬AD÷1511319600¬ADE÷1511319600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷xKG4qw60¬WU÷agua-caliente-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷102¬BA÷21¬BC÷33¬BE÷16¬BG÷32¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷GAF8rcL6¬WV÷long-island-nets¬AH÷93¬BB÷28¬BD÷19¬BF÷24¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷WvBvovVa¬AD÷1511314200¬ADE÷1511314200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷UgDdoayl¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷98¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷rcH0pJjf¬WV÷austin-toros-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷101¬BB÷18¬BD÷24¬BF÷39¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷xtIVn00m¬AD÷1511312400¬ADE÷1511312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷xdYHhsqE¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷138¬BA÷36¬BC÷26¬BE÷42¬BG÷34¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷GnXLi1bK¬WV÷memphis-hustle¬AH÷124¬BB÷35¬BD÷28¬BF÷32¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷K47znKFg¬AD÷1511312400¬ADE÷1511312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷pMyQjLDQ¬WU÷texas-legends¬AG÷115¬BA÷34¬BC÷30¬BE÷25¬BG÷26¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷nVNinuMs¬WV÷santa-cruz-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷34¬BD÷35¬BF÷27¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷4h9nqIaC¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬JA÷rXo5sHzD¬WU÷delaware-87ers¬AG÷111¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷35¬BG÷35¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷MNp9tyjJ¬WV÷wisconsin-herd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷27¬BD÷36¬BF÷26¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷6cRahMxQ¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷j3hNWaMf¬WU÷erie-bayhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷22¬BC÷32¬BE÷23¬BG÷28¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷UgiRVJy1¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷98¬BB÷28¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷bkJRmtos¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷zifZTc6D¬WV÷oklahoma-city-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷122¬BB÷35¬BD÷28¬BF÷31¬BH÷28¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷OGjVUwi7¬WU÷grand-rapids-drive¬AG÷112¬BA÷28¬BC÷31¬BE÷21¬BG÷32¬AN÷n¬~AA÷Q1lDUIpJ¬AD÷1511222400¬ADE÷1511222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷2uyojlNF¬WV÷canton-charge¬AH÷78¬BB÷19¬BD÷25¬BF÷13¬BH÷21¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷lxXtiU79¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷25¬BG÷18¬AN÷n¬~AA÷S6Seg2NJ¬AD÷1511222400¬ADE÷1511222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷fyaEYLir¬WU÷raptors¬AG÷90¬BA÷16¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷19¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷YRcIXu7l¬WV÷greensboro-swarm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷32¬BD÷29¬BF÷22¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷Cbp9VbVC¬AD÷1511143200¬ADE÷1511143200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reno BigHorns¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬JA÷SMrYhjwc¬WU÷reno-bighorns¬AG÷102¬BA÷28¬BC÷24¬BE÷23¬BG÷27¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷6DsxhAh3¬WV÷long-island-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷108¬BB÷18¬BD÷29¬BF÷33¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷Iyo5WvG6¬AD÷1511128800¬ADE÷1511128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷MPenVnoj¬WU÷iowa-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷20¬BC÷29¬BE÷35¬BG÷21¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷0GfjU60d¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷97¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷28¬AN÷n¬~
3
1511555989
94
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷46jYPdwj¬ZD÷p¬ZE÷tSPGUkx9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba-g-league/¬ZX÷01ABD 003......0040000000169000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷ENjw6u7P¬AD÷1511550000¬ADE÷1511550000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1511555568¬BX÷3¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷2yJVcxLg¬WU÷greensboro-swarm¬AG÷88¬BA÷30¬BC÷24¬BE÷34¬BG÷0¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷tSHZddz0¬WV÷westchester-knicks¬AH÷92¬BB÷30¬BD÷26¬BF÷30¬BH÷6¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷jqr51aFt¬AD÷1511553600¬ADE÷1511553600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1511555194¬BX÷6¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷Oj7vdGk6¬WU÷oklahoma-city-blue¬AG÷31¬BA÷18¬BC÷13¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷zRArez5C¬WV÷erie-bayhawks¬AH÷34¬BB÷25¬BD÷9¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷Y7X90JUn¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷UmAnffKI¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷8v9jgEZO¬WV÷maine-red-claws¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷CbWDawpg¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷pdhZHcCP¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷n5v1DHKt¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷6ZpHbcaa¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷fVs9Bekg¬WV÷windy-city-bulls¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷tSw5Cyzm¬WU÷lakeland-magic¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷SlZPdyUB¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷OAVL8gZB¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷21UP7DlI¬WV÷agua-caliente-clippers¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷pQqLcHE5¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷xfXDAF4a¬WU÷memphis-hustle¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷GpWH9ZJ5¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷thwUeeqI¬AD÷1511573400¬ADE÷1511573400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷bTNY5iJU¬WV÷south-bay-lakers¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷pQJU6X3O¬WU÷texas-legends¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷zFxYfFbO¬AD÷1511578800¬ADE÷1511578800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷zkavRzkt¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷EubrQf4n¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷E5yxfZDU¬AD÷1511636400¬ADE÷1511636400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷WGhmPEJh¬WU÷raptors¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬JB÷A7iiOYYb¬WV÷delaware-87ers¬AN÷n¬~AA÷Eu8rFIqt¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷4UjeNhl5¬WU÷canton-charge¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷2F9bMC3B¬WV÷long-island-nets¬AN÷n¬~AA÷hW6nExan¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷pva3LWIH¬WU÷lakeland-magic¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷M3MW34mp¬WV÷wisconsin-herd¬AN÷n¬~AA÷bT9fCGTb¬AD÷1511658000¬ADE÷1511658000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷S41X26Id¬WU÷memphis-hustle¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷t85y2QX2¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷ng6jDdEh¬AD÷1511658000¬ADE÷1511658000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷jwRz3O2j¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷UTPv2rId¬WV÷agua-caliente-clippers¬AN÷n¬~AA÷thaaBzq5¬AD÷1511659800¬ADE÷1511659800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷zV4u1pm9¬WU÷texas-legends¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷EL3q042F¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~AA÷Krb3AfbB¬AD÷1511665200¬ADE÷1511665200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno BigHorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬JA÷fXKtaOHL¬WU÷reno-bighorns¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷YNJpbrXR¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷lI279EDH¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷j36Cg2uq¬WU÷maine-red-claws¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷46AGhMfk¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷S81B8YSN¬AD÷1511722800¬ADE÷1511722800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷nVaLitAe¬WU÷raptors¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷QLbPj0P1¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷AXjG7hrU¬AD÷1511733600¬ADE÷1511733600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona Suns¬JB÷hSjBE3H8¬WV÷northern-arizona-suns¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷Eyh7Fq22¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷ngrr3Cjo¬AD÷1511827200¬ADE÷1511827200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷zitGDNWE¬WU÷westchester-knicks¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷nRqKCsnL¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷0dWPReTo¬AD÷1511829000¬ADE÷1511829000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷rcVk7L9r¬WV÷erie-bayhawks¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷tlqOB11R¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷vmVTQFrh¬AD÷1511830800¬ADE÷1511830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷0YPf6uPl¬WU÷iowa-wolves¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷vPOb5ave¬WV÷south-bay-lakers¬AN÷n¬~AA÷KbnRPZcb¬AD÷1511834400¬ADE÷1511834400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷YoO24Jg1¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷nkS63w97¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷bkoVOgD4¬AD÷1511838000¬ADE÷1511838000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno BigHorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷Sp5gRt1E¬WV÷santa-cruz-warriors¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬JA÷lf6kSMo8¬WU÷reno-bighorns¬AN÷n¬~AA÷hCpZNDSA¬AD÷1511884800¬ADE÷1511884800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷MLJdQ0GK¬WU÷long-island-nets¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷0CI0PKVQ¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~~
3
1511555989
556
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA G League 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBA G League 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA G League 2017/2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA G League 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA G League 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.