Basketbol »ABD » NBA » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷nJXsGvqj¬ZD÷t¬ZE÷bwgTBOAd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0000000000169000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷ITlJxy7I¬AD÷1511233200¬ADE÷1511233200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷lGRqBg15¬WU÷sacramento-kings¬AG÷98¬BA÷22¬BC÷25¬BE÷23¬BG÷28¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷6iMlADGB¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷114¬BB÷22¬BD÷25¬BF÷34¬BH÷33¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0hfEwHiC¬AD÷1511227800¬ADE÷1511227800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷G2TyDFWh¬WU÷dallas-mavericks¬AZ÷0¬AG÷102¬AT÷96¬BI÷6¬BA÷22¬BC÷27¬BE÷28¬BG÷19¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷APSuCZoa¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷110¬AU÷96¬BJ÷14¬BB÷34¬BD÷19¬BF÷16¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M1eAvcx6¬AD÷1511227800¬ADE÷1511227800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷M3zTEy2t¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷24¬BC÷22¬BE÷24¬BG÷26¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷4SPXDeHn¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷85¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷27¬BH÷20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yu3csahm¬AD÷1511226000¬ADE÷1511226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷2a32bGHa¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷92¬BA÷24¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷21¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷dM26czX5¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷100¬BB÷23¬BD÷32¬BF÷17¬BH÷28¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Svd6uwNa¬AD÷1511226000¬ADE÷1511226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷WveJfYGO¬WU÷milwaukee-bucks¬AG÷88¬BA÷19¬BC÷27¬BE÷20¬BG÷22¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷Kfl1JHgP¬WV÷washington-wizards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷99¬BB÷27¬BD÷20¬BF÷26¬BH÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G4h2tJ7g¬AD÷1511226000¬ADE÷1511226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷AP6AdfnC¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷114¬BA÷24¬BC÷33¬BE÷30¬BG÷27¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷hldFeE1I¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AH÷107¬BB÷33¬BD÷32¬BF÷21¬BH÷21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fk4gruws¬AD÷1511224200¬ADE÷1511224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷rcm10xmm¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷20¬BC÷36¬BE÷27¬BG÷24¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷O84bad2g¬WV÷los-angeles-clippers¬AH÷85¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷17¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M1ZvPHxJ¬AD÷1511222400¬ADE÷1511222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷OhGzpH26¬WU÷charlotte-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷26¬BC÷29¬BE÷29¬BG÷34¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷hSKvqyIC¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷102¬BB÷24¬BD÷28¬BF÷28¬BH÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2cCRnLUP¬AD÷1511222400¬ADE÷1511222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷nR1V5bPP¬WU÷detroit-pistons¬AG÷88¬BA÷23¬BC÷23¬BE÷16¬BG÷26¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷46lc1IXt¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷36¬BD÷37¬BF÷28¬BH÷15¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bVzQcNC¬AD÷1511222400¬ADE÷1511222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷2wSRowYg¬WU÷orlando-magic¬AG÷97¬BA÷31¬BC÷24¬BE÷17¬BG÷25¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷p2HWpcm0¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷105¬BB÷34¬BD÷16¬BF÷28¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O6DNm1FJ¬AD÷1511222400¬ADE÷1511222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷WIJrreXI¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷28¬BG÷32¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷YNcR6vAJ¬WV÷utah-jazz¬AH÷86¬BB÷15¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EyWWQw86¬AD÷1511145000¬ADE÷1511145000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷AV9Kma3s¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷127¬BA÷32¬BC÷38¬BE÷29¬BG÷28¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷4h9OnJIm¬WV÷denver-nuggets¬AH÷109¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷36¬BH÷25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zoXSRJh0¬AD÷1511139600¬ADE÷1511139600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷8MNhhueQ¬WV÷chicago-bulls¬AH÷105¬BB÷37¬BD÷19¬BF÷28¬BH÷21¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷joTmgLuK¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷30¬BC÷31¬BE÷24¬BG÷28¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8O0WSawf¬AD÷1511136000¬ADE÷1511136000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷bit2VHmD¬WU÷minnesota-timberwolves¬AG÷97¬BA÷24¬BC÷29¬BE÷27¬BG÷17¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷CfUqf1QD¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷100¬BB÷22¬BD÷27¬BF÷22¬BH÷29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UX1STuOm¬AD÷1511132400¬ADE÷1511132400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷2PngXwJ0¬WU÷brooklyn-nets¬AG÷111¬BA÷20¬BC÷22¬BE÷42¬BG÷27¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷plxbWcY6¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷118¬BB÷32¬BD÷32¬BF÷34¬BH÷20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zB2OUL8s¬AD÷1511128800¬ADE÷1511128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷OYmkYJ3f¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷120¬BB÷29¬BD÷29¬BF÷32¬BH÷30¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷G8loZall¬WU÷miami-heat¬AG÷95¬BA÷27¬BC÷28¬BE÷13¬BG÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1511246058
321
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷nJXsGvqj¬ZD÷t¬ZE÷bwgTBOAd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0000000000169000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷dKmNyeMO¬AD÷1511321400¬ADE÷1511321400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷prLh9XVH¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷xvqMi50p¬WV÷chicago-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bTJbOaSL.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷nqTWeb7t¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷WxQCES7c¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷QDvGDnN3¬WV÷washington-wizards¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U7IyeIMn¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷44wKC6xA¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷nTSOBQiG¬WV÷brooklyn-nets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ANy50vaP¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷jsmQjPFj¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷hnR8F8hi¬WV÷portland-trail-blazers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GOGqgdia¬AD÷1511397000¬ADE÷1511397000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷d2Ib5OUq¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷EwD34rpj¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bHufxxg¬AD÷1511397000¬ADE÷1511397000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷0WWSAp7M¬WU÷miami-heat¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷fgWW94MS¬WV÷boston-celtics¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SfK2ZJDh¬AD÷1511397000¬ADE÷1511397000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷IusOEx1R¬WV÷toronto-raptors¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷zHiJFIoL¬WU÷new-york-knicks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xv5hizMB¬AD÷1511398800¬ADE÷1511398800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷0WhbQP69¬WV÷denver-nuggets¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷I73gR5i3¬WU÷houston-rockets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MTVTXoLj¬AD÷1511398800¬ADE÷1511398800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷0fyoHLTe¬WV÷dallas-mavericks¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷6XysI1Ek¬WU÷memphis-grizzlies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fFFmhG65¬AD÷1511398800¬ADE÷1511398800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷hUB732ad¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷6XakSoxc¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rwXPYR5p¬AD÷1511398800¬ADE÷1511398800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷nmeANNjS¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷hUXxJsaq¬WV÷san-antonio-spurs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷js9djfyI¬AD÷1511398800¬ADE÷1511398800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷vNi2PqMF¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷8dd6O3yM¬WV÷golden-state-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷boFCdVci¬AD÷1511402400¬ADE÷1511402400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷vozkGuq2¬WU÷phoenix-suns¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷vwtQvPL2¬WV÷milwaukee-bucks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xxEGekDc¬AD÷1511402400¬ADE÷1511402400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷ITvUwqy9¬WU÷utah-jazz¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷CjvYx3jF¬WV÷chicago-bulls¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WbDKf9S3¬AD÷1511407800¬ADE÷1511407800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷QgrxxN5L¬WU÷sacramento-kings¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷8IXtysLR¬WV÷los-angeles-lakers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UqWNgTsA¬AD÷1511542800¬ADE÷1511542800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷ARJ8W0Tr¬WU÷brooklyn-nets¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷v1OCVKrk¬WV÷portland-trail-blazers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bTJbOaSL.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jaKWi7CM¬AD÷1511569800¬ADE÷1511569800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷b1VOSIS7¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷C4J6i258¬WV÷new-york-knicks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bTJbOaSL.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C8LShmcG¬AD÷1511569800¬ADE÷1511569800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷IiNGUvbe¬WU÷boston-celtics¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷0GCLTbD1¬WV÷orlando-magic¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bTJbOaSL.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MsB2nozp¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷nNBJl0kR¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷42bopKcr¬WV÷charlotte-hornets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bTJbOaSL.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tbO6YwTb¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷KlTkAd9r¬WU÷indiana-pacers¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷lOXg9GOl¬WV÷toronto-raptors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bTJbOaSL.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KYOziRRS¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷jeIAjMKE¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷8WCFktzL¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4607o5kj¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷I52kqvDl¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷0UifrbSf¬WV÷detroit-pistons¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bTJbOaSL.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I94BpP4d¬AD÷1511575200¬ADE÷1511575200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷vLjbsIs1¬WU÷denver-nuggets¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷noj2txc7¬WV÷memphis-grizzlies¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bTJbOaSL.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WChg98sc¬AD÷1511575200¬ADE÷1511575200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷Qyk6udCD¬WU÷phoenix-suns¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷StTl4ukE¬WV÷new-orleans-pelicans¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bTJbOaSL.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A3ic8Sd3¬AD÷1511580600¬ADE÷1511580600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷vJeInDJt¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷YueMoXYn¬WV÷chicago-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bTJbOaSL.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1511246058
980
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBA livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.