Futbol »Arjantin » Copa Argentina » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/copa-argentina/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷dCwIUmLi¬AD÷1510529400¬ADE÷1510529400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷nPOWY4Vg¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬JB÷tnOzYOp0¬WV÷deportivo-moron¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4xwMT7zb¬AD÷1510354800¬ADE÷1510354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷hMRvXr06¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷zoHqW2FC¬WV÷rosario¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nwzFUi4S¬AD÷1508890200¬ADE÷1508890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷jmtD4eAC¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷pAuH3FPI¬WV÷velez-sarsfield¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8nyBVXlM¬AD÷1508803800¬ADE÷1508803800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷fLn46Hu0¬WU÷olimpo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬JB÷Cds95ye6¬WV÷deportivo-moron¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SWHsQBCq¬AD÷1508792400¬ADE÷1508792400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷0KYQfubo¬WV÷rosario¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷dn8pnmfo¬WU÷godoy-cruz¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷EPy7WDZF¬AD÷1508371800¬ADE÷1508371800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷M7ld8wBm¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬JB÷GUm07cQg¬WV÷atletico-atlanta¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷G0YK4iiR¬AD÷1507582800¬ADE÷1507582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬JA÷KErQcyQn¬WU÷ca-belgrano¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬JB÷b5sUdeug¬WV÷atletico-atlanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷bBWu3V6b¬AD÷1507413600¬ADE÷1507413600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷vkxbMZqj¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬JB÷Iuy2Lgad¬WV÷defensa-y-justicia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Ysvh0TjH¬AD÷1507332600¬ADE÷1507332600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Huracan¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷ERG0teyM¬WU÷huracan¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷hIF4uFjS¬WV÷velez-sarsfield¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Wt46ZMtd¬AD÷1507162200¬ADE÷1507162200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷QgdlzLkm¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬JB÷YJehZv5g¬WV÷sarmiento-junin¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jJlm19yB¬AD÷1507150800¬ADE÷1507150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷SAIhrH69¬WU÷union-santa-fe¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬JB÷61HdsyMF¬WV÷deportivo-moron¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hYVq2kM4¬AD÷1507142400¬ADE÷1507142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷WrPqpwxc¬WU÷olimpo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬JB÷pnTmqci3¬WV÷gimnasia-mendoza¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CYxdam6N¬AD÷1506628800¬ADE÷1506628800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷bahXzZbq¬WU÷godoy-cruz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷C2dyzgEk¬WV÷banfield¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷t8s0b7LT¬AD÷1506557400¬ADE÷1506557400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷6PeuZCTe¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷pGfqYWr2¬WV÷boca-juniors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1511246195
62
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/copa-argentina/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷2Z9HnIWN¬AD÷1512594000¬ADE÷1512594000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷lSsgunD1¬WU÷river-plate¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷SItcv6S7¬WV÷atletico-tucuman¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1511246195
1
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Arjantin kupası maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Arjantin kupası livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Arjantin kupası puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Arjantin kupası maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Arjantin kupası maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.