Futbol »Arjantin » Torneo Federal A » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷GGO8vQxM¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷9. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷zBAUZYbp¬WU÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷E19YYhEj¬WV÷def-pronunciamiento¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GtzXBOu4¬AD÷1511221500¬ADE÷1511221500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Desamparados¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷xlr6FhaA¬WU÷desamparados¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷zZ09ECEG¬WV÷huracan-las-heras¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8WOM4MjR¬AD÷1511217000¬ADE÷1511217000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORT¬AF÷Central Cordoba¬JB÷Aug8Ca2C¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷Cfz5Dum6¬WU÷sportivo-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷O4jr2gBn¬AD÷1511208000¬ADE÷1511208000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivadavia¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬JA÷UwiNMIXm¬WU÷rivadavia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷8UkRLxmf¬WV÷ferro-gen-pico¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tWqxqWAO¬AD÷1511204400¬ADE÷1511204400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷jyUeJqRe¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷URSaI3t2¬WV÷villa-mitre¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xf1IP9jn¬AD÷1511136600¬ADE÷1511136600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬JA÷OKYxUe8Q¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷QTK4PFGs¬WV÷san-jorge-tucuman¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4GPia0El¬AD÷1511134200¬ADE÷1511134200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷KAzaZM9P¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷MJMQUtIt¬WV÷sportivo-las-parejas¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fZXJ7FmP¬AD÷1511130600¬ADE÷1511130600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷IsMssmJ2¬WU÷cipolletti¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬JB÷dYKot7Y8¬WV÷independiente-de-neuquen¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷A7aQNmLb¬AD÷1511128800¬ADE÷1511128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AH Zapla¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷GIDHMD00¬WU÷ah-zapla¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷ShHLLXF6¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WG0MOT5h¬AD÷1511127000¬ADE÷1511127000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬JA÷f3P8OZVm¬WU÷gimnasia-y-tiro¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷YgOCNgof¬WV÷crucero-del-norte¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷OjcEQkyt¬AD÷1511125200¬ADE÷1511125200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷ShuUVHwE¬WU÷chaco-for-ever¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬JB÷tdqYUygK¬WV÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6Bhtk1Yj¬AD÷1511125200¬ADE÷1511125200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷IqBuaXET¬WU÷deportivo-maipu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷UNI¬AF÷Union Villa Krause¬JB÷f527fiNp¬WV÷union-villa-krause¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YHpSC4Qc¬AD÷1511123400¬ADE÷1511123400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Aconquija¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬JB÷rRr2GYq4¬WV÷gimnasia-mendoza¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬JA÷4zpbHEUc¬WU÷union-aconquija¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷drKo3Zet¬AD÷1511121600¬ADE÷1511121600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sansinena¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷vcAjuRmF¬WU÷sansinena¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷zHiJNbIs¬WV÷deportivo-roca¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bTV7565U¬AD÷1511121600¬ADE÷1511121600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬JA÷zahr8Eo7¬WU÷sportivo-patria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Mandiyu¬JB÷Ekin7Y0D¬WV÷deportivo-mandiyu¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SKgxjsJp¬AD÷1511046000¬ADE÷1511046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷dUMW0gpH¬WU÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷zLLz0DaN¬WV÷san-lorenzo-alem¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nuFdbKTf¬AD÷1511045100¬ADE÷1511045100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷GtMUT0Xn¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷UqQYSKng¬WV÷douglas-haig¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷0rJ0cvq1¬AD÷1511038800¬ADE÷1511038800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷C8FwSv2a¬WU÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷jaEsRbH5¬WV÷union-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QPQm0tar¬AD÷1511038800¬ADE÷1511038800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬JA÷42hCBJHI¬WU÷libertad-de-sunchales¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷rgiGAwXO¬WV÷def-pronunciamiento¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1511555136
247
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷nuir9MPM¬AD÷1511553600¬ADE÷1511553600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬JA÷UyKWVDqi¬WU÷gutierrez-mendoza¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬JB÷ruOzVXbc¬WV÷union-aconquija¬AM÷Müsabaka burada oynanacak: 25.11. 13:30.¬AN÷n¬~AA÷ERhzBreA¬AD÷1511553600¬ADE÷1511553600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1511554374¬BX÷¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷IcjEDWTM¬WU÷huracan-las-heras¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷dlkICjqT¬WV÷juventud-unida-universitario¬AH÷0¬BB÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417}]}¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷dIlj0Xua¬AD÷1511553600¬ADE÷1511553600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1511554044¬BX÷¬WQ÷¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷CMnrIfnJ¬WV÷sansinena¬AH÷0¬BB÷0¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬JA÷bJrvJzXC¬WU÷independiente-de-neuquen¬AG÷0¬BA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417}]}¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷OWEVKo5H¬AD÷1511553600¬ADE÷1511553600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷San Jorge¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1511554149¬BX÷¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷YgprwZps¬WU÷san-jorge-tucuman¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷nclnxg0m¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AH÷0¬BB÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417}]}¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷AD0iK1jE¬AD÷1511564400¬ADE÷1511564400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷A3s4r0nt¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷lft8sK1n¬WV÷gimnasia-e-r¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UL0LEx21.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417}]}¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷ALhfaie5¬AD÷1511566200¬ADE÷1511566200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷ERQQtvPJ¬WU÷alvarado¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷hIPUubvQ¬WV÷deportivo-madryn¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷U9FRLRkB¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬JB÷GEcGsFxQ¬WV÷ah-zapla¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷xObCreNJ¬WU÷crucero-del-norte¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷6PXE30mp¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬JA÷d4wtSVrG¬WU÷san-lorenzo-alem¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷YT09A3Dr¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷jJGNM7z5¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷MFGPKiVC¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬JB÷06FTJBpJ¬WV÷sportivo-patria¬AN÷n¬~AA÷hprabBAB¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷O0CdyIns¬WU÷villa-mitre¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷2iB0zx2m¬WV÷cipolletti¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷2ekn1DQh¬AD÷1511569800¬ADE÷1511569800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬JA÷Q5pWKd20¬WU÷deportivo-roca¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬JB÷4dqzKGH6¬WV÷rivadavia¬AN÷n¬~AA÷4Gom8tuT¬AD÷1511570700¬ADE÷1511570700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬JA÷x2NvUiE3¬WU÷union-villa-krause¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷GhMrTBT9¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷xzJZJ5KN¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antoniana¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷ULwiyDFg¬WU÷antoniana¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬JB÷8CxezXUa¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AN÷n¬~AA÷rRbaIuLQ¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORT¬AE÷Central Cordoba¬JA÷vqZKvIo5¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬JB÷jJxPwx1B¬WV÷libertad-de-sunchales¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷Kb8vJPZT¬AD÷1511640000¬ADE÷1511640000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Mandiyu¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷tvj2YAaC¬WV÷chaco-for-ever¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Mandiyu¬JA÷2mibZjp6¬WU÷deportivo-mandiyu¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷l4aeJL5K¬AD÷1511643600¬ADE÷1511643600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷6VzDtvHh¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷pMZGubWb¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷f5I4dbb7¬AD÷1511643600¬ADE÷1511643600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷bPDoQIWB¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷xGCkPxnI¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷YeH8eIDD¬AD÷1511650800¬ADE÷1511650800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷Kv2fOd1O¬WU÷douglas-haig¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬JB÷Ys6bNGGU¬WV÷atletico-parana¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷8lhvA2AG¬AD÷1511650800¬ADE÷1511650800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬JA÷ltsp8Aip¬WU÷gimnasia-mendoza¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷SWul7U6j¬WV÷desamparados¬AN÷n¬~~
1
1511555136
95
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Torneo Federal A 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Torneo Federal A 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Torneo Federal A 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Torneo Federal A 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Torneo Federal A 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.