Futbol »ABD » MLS » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000157000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷WvgcXm9b¬AD÷1489964400¬ADE÷1489964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬AX÷1¬AV÷1490008036|¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fiZ0dlSn¬AD÷1489890600¬ADE÷1489890600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬AX÷1¬AV÷1489906329|¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0UZdcUCt¬AD÷1489887000¬ADE÷1489887000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬AX÷1¬AV÷1489903809|¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬WU÷real-salt-lake¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O8rV1A4P¬AD÷1489885200¬ADE÷1489885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬AX÷1¬AV÷1489903799|¬BX÷-1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M34nwRRO¬AD÷1489883400¬ADE÷1489883400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬AX÷1¬AV÷1489899065|¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hlfgYTgh¬AD÷1489881600¬ADE÷1489881600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬AX÷1¬AV÷1489899074|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rD5rv7CI¬AD÷1489879800¬ADE÷1489879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬AX÷1¬AV÷1489893828|¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zm6vumcC¬AD÷1489878000¬ADE÷1489878000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬AX÷1¬AV÷1489889830|¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dd7ztTs6¬AD÷1489867200¬ADE÷1489867200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬AX÷1¬AV÷1489881927|¬BX÷-1¬WM÷TAK¬AE÷Atlanta United¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬WV÷chicago-fire¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EXHVt9Sa¬AD÷1489867200¬ADE÷1489867200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬AX÷1¬AV÷1489881920|¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬WV÷toronto-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0UDRskDg¬AD÷1489860000¬ADE÷1489860000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬AX÷1¬AV÷1489881904|¬BX÷-1¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷67ENrVcm¬AD÷1489359600¬ADE÷1489359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬AX÷1¬AV÷1489376072|¬BX÷-1¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬WV÷portland-timbers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bRfkZ9vn¬AD÷1489352400¬ADE÷1489352400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬AX÷1¬AV÷1489370733|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota-united¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TAK¬AF÷Atlanta United¬WV÷atlanta-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1490385278
32
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000157000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷YsY4e8sg¬AD÷1490464800¬ADE÷1490464800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jJS9fSda¬AD÷1490472000¬ADE÷1490472000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AL÷{"1":[{"BN":"Eurosport (Ger)","BU":"http:\/\/tv.eurosport.de\/tvschedule.shtml"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U9RDgnC5¬AD÷1490484600¬ADE÷1490484600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬WV÷portland-timbers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rulwOqWp¬AD÷1491003000¬ADE÷1491003000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷r1urFV29¬AD÷1491012000¬ADE÷1491012000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬WN÷TAK¬AF÷Atlanta United¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4GTjD9XL¬AD÷1491069600¬ADE÷1491069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SpJ0qmW7¬AD÷1491073200¬ADE÷1491073200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬WU÷chicago-fire¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IJXfCTnS¬AD÷1491076800¬ADE÷1491076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬WV÷orlando-city¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zaKM7meq¬AD÷1491087600¬ADE÷1491087600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EkJQ67Ak¬AD÷1491091200¬ADE÷1491091200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota-united¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WQDV5RPe¬AD÷1491093000¬ADE÷1491093000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷422q8W88¬AD÷1491098400¬ADE÷1491098400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬WV÷los-angeles-galaxy¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AHCZ4ou2¬AD÷1491181200¬ADE÷1491181200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rg1m7jOE¬AD÷1491618600¬ADE÷1491618600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OK0HTUH2¬AD÷1491674400¬ADE÷1491674400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬WU÷chicago-fire¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4U8PR8nF¬AD÷1491674400¬ADE÷1491674400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tfWhAtHs¬AD÷1491681600¬ADE÷1491681600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬WV÷new-york-city¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1490385278
342
YARDIM: Şu anda Futbol/ABD bölümünde yer alan MLS 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com MLS 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, MLS 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. MLS 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). MLS 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.