Futbol »Çin » Super Ligi » 2018

results
1
1518997351
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Super Ligi¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷Am7Qh90Q¬ZD÷p¬ZE÷vTOckvF5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/super-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0000000000169000Super Ligi 010r Ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷n3mU3gXa¬AD÷1519990500¬ADE÷1519990500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷8GheOOc0¬WU÷guangzhou¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷n7iaNrD6¬WV÷guangzhou-r-f¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C4oCXq9f¬AD÷1519990500¬ADE÷1519990500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henan Jianye¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷UNAWOA61¬WU÷henan-jianye¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬JB÷8E9zOUL7¬WV÷tianjin-quanjian¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EeAVRaKr¬AD÷1519990500¬ADE÷1519990500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷xYcStFi6¬WU÷shanghai-shenhua¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬JB÷GOdWuZ6C¬WV÷changchun-yatai¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Im1ULXih¬AD÷1520062200¬ADE÷1520062200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷M599DhRi¬WV÷beijing-renhe¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷8255EYBo¬WU÷chongqing-lifan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8Iyw2X1C¬AD÷1520076900¬ADE÷1520076900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬JB÷Y1dJSwkn¬WV÷dalian-yifang¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷fBcFTJZu¬WU÷shanghai-sipg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WWxm9f8n¬AD÷1520076900¬ADE÷1520076900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷MPgH54TD¬WU÷tianjin-teda¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷bkHplxbt¬WV÷hebei-china-fortune¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4pye7Yxa¬AD÷1520148600¬ADE÷1520148600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬JA÷lvAcozra¬WU÷guizhou-zhicheng¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷SU81pfc5¬WV÷jiangsu-suning¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷df0M4lzp¬AD÷1520163300¬ADE÷1520163300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷zHm4thfP¬WU÷shandong-luneng¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷xQZVyC2t¬WV÷beijing-guoan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YXh8sze9¬AD÷1520595300¬ADE÷1520595300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷boH58Pe8¬WU÷guangzhou¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬JB÷xxG97qBE¬WV÷changchun-yatai¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q7D6XwAm¬AD÷1520667000¬ADE÷1520667000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tianjin Quanjian¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Quanjian¬JA÷zDchPgKQ¬WU÷tianjin-quanjian¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷CYlKKDSs¬WV÷beijing-renhe¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dWo0QM2K¬AD÷1520681700¬ADE÷1520681700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷63Mvir8p¬WU÷guangzhou-r-f¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬JB÷IwQrj2Nj¬WV÷dalian-yifang¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nPvTC9XR¬AD÷1520681700¬ADE÷1520681700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷vJoIhnQ5¬WU÷shandong-luneng¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷I9pMi6uC¬WV÷chongqing-lifan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IumdR2mE¬AD÷1520681700¬ADE÷1520681700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷AXz9d4pN¬WU÷shanghai-shenhua¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷lOZCeOaT¬WV÷shanghai-sipg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hQ7kUA22¬AD÷1520753400¬ADE÷1520753400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬JA÷0nFa5P9B¬WU÷guizhou-zhicheng¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷vwE34qPH¬WV÷hebei-china-fortune¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OM9RSFOI¬AD÷1520768100¬ADE÷1520768100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henan Jianye¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷lKabYWds¬WU÷henan-jianye¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷SAb2XjCm¬WV÷tianjin-teda¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Gruo0BWO¬AD÷1520768100¬ADE÷1520768100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷nRBOPyZ4¬WU÷jiangsu-suning¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷0UFSOelB¬WV÷beijing-guoan¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1518997351
240
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan Super Ligi 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Super Ligi 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Super Ligi 2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Super Ligi 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Super Ligi 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.