Futbol »İrlanda » FAI Kupası » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷İRLANDA: FAI Kupası¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷İrlanda¬ZC÷bgckrFBL¬ZD÷p¬ZE÷AiwBsLHN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/irlanda/fai-kupas/¬ZX÷00İrlanda 007rlanda0030000000169000FAI Kupası 010Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷İrlanda¬~AA÷nakpVwO0¬AD÷1502645400¬ADE÷1502645400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundalk¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DER¬AF÷Derry City¬WV÷derry-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬WU÷dundalk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷b1yQVAEB¬AD÷1502629200¬ADE÷1502629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Evergreen Utd.¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Evergreen Utd.¬WU÷evergreen-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DRO¬AF÷Drogheda¬WV÷drogheda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷C4uUUUTH¬AD÷1502629200¬ADE÷1502629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Killester Utd¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Killester Utd¬WU÷killester-utd¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬WV÷galway¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷4zpkUcw7¬AD÷1502629200¬ADE÷1502629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portmarnock¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portmarnock¬WU÷portmarnock¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks¬WV÷st-patricks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷AJe6xMVQ¬AD÷1502622000¬ADE÷1502622000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bluebell Utd¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Bluebell Utd¬WU÷bluebell-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Sheriff YC¬WV÷sheriff-yc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷G0YYXuvr¬AD÷1502563500¬ADE÷1502563500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cobh Ramblers¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIM¬AF÷Limerick¬WV÷limerick¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷COB¬AE÷Cobh Ramblers¬WU÷cobh-ramblers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷EoixXagl¬AD÷1502562600¬ADE÷1502562600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Longford¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Longford¬WU÷longford¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SLI¬AF÷Sligo Rovers¬WV÷sligo-rovers¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷88jtWJ8f¬AD÷1502560800¬ADE÷1502560800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bray¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bray¬WU÷bray¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COR¬AF÷Cork City¬WV÷cork-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xnmHXWqa¬AD÷1502559000¬ADE÷1502559000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor Celtic¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Celtic¬WU÷bangor-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷EVE¬AF÷Everton AFC¬WV÷everton-afc¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GxnLWja5¬AD÷1502553600¬ADE÷1502553600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballincollig¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballincollig¬WU÷ballincollig¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATH¬AF÷Athlone¬WV÷athlone¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷ULmDYCUh¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cobh Wanderers¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COB¬AE÷Cobh Wanderers¬WU÷cobh-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷KIL¬AF÷Killarney Celtic¬WV÷killarney-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dUWzh1VD¬AD÷1502478000¬ADE÷1502478000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Finn Harps¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIN¬AE÷Finn Harps¬WU÷finn-harps¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷BOH¬AF÷Bohemians¬WV÷bohemians¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷jVl9ZhFn¬AD÷1502478000¬ADE÷1502478000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shamrock Rovers¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shamrock Rovers¬WU÷shamrock-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GLE¬AF÷Glenville¬WV÷glenville¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rRrgTHhD¬AD÷1502478000¬ADE÷1502478000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wexford¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEX¬AE÷Wexford¬WU÷wexford¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Utd¬WV÷crumlin-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WSd2w2GK¬AD÷1502477100¬ADE÷1502477100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waterford¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAT¬AE÷Waterford¬WU÷waterford¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Shelbourne¬WV÷shelbourne¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷86a4zZat¬AD÷1502474400¬ADE÷1502474400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cabinteely¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAB¬AE÷Cabinteely¬WU÷cabinteely¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷UCD¬AF÷UC Dublin¬WV÷uc-dublin¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1503188565
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İRLANDA: FAI Kupası¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷İrlanda¬ZC÷bgckrFBL¬ZD÷p¬ZE÷AiwBsLHN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/irlanda/fai-kupas/¬ZX÷00İrlanda 007rlanda0030000000169000FAI Kupası 010Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷İrlanda¬~AA÷t8B7JYeo¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bangor Celtic¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Celtic¬WU÷bangor-celtic¬WN÷LON¬AF÷Longford¬WV÷longford¬AN÷n¬~AA÷OWlCHft4¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bluebell Utd¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAB¬AF÷Cabinteely¬WV÷cabinteely¬WM÷BLU¬AE÷Bluebell Utd¬WU÷bluebell-utd¬AN÷n¬~AA÷jJj4JGBi¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cork City¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Cork City¬WU÷cork-city¬WN÷ATH¬AF÷Athlone¬WV÷athlone¬AN÷n¬~AA÷KbrLFYAG¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crumlin Utd¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Utd¬WU÷crumlin-utd¬WN÷DUN¬AF÷Dundalk¬WV÷dundalk¬AN÷n¬~AA÷t8qHGEeA¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drogheda¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Drogheda¬WU÷drogheda¬WN÷COB¬AF÷Cobh Wanderers¬WV÷cobh-wanderers¬AN÷n¬~AA÷ptj8IzRc¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Limerick¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Limerick¬WU÷limerick¬WN÷FIN¬AF÷Finn Harps¬WV÷finn-harps¬AN÷n¬~AA÷4rlvy1RI¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shelbourne¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shelbourne¬WU÷shelbourne¬WN÷SHA¬AF÷Shamrock Rovers¬WV÷shamrock-rovers¬AN÷n¬~AA÷vqm0Kddo¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Patricks¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬WV÷galway¬WM÷STP¬AE÷St. Patricks¬WU÷st-patricks¬AN÷n¬~
1
1503188565
8
YARDIM: Şu anda Futbol/İrlanda bölümünde yer alan FAI Cup, Irlanda kupası maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com FAI Cup, Irlanda kupası livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, FAI Cup, Irlanda kupası puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. FAI Cup, Irlanda kupası maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). FAI Cup, Irlanda kupası maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.